Elektrosmog - Ochranné štítky

Unikátna patentovaná Technológia Poznik (TP)  pre zdravý a plnohodnotný život.

  poznik-3d-harmonia priestoru

Otvor prvý produkt a v ponuke nájdeš štítkov viac 

Výrobca : www.poznik.com 

S inovatívnym prístupom je schopná doladiť a vyvážiť všetky užitočné vibrácie, ktoré naše telo potrebuje, v ktoromkoľvek danom okamihu. Vili Poznik je držiteľom viac ako 90 medzinárodných ocenení, medailí a cien

Medzi veľké množstvo Poznikových vynálezov patria tie, ktoré zlepšujú kvalitu vody, znižujú negatívne účinky na životné prostredie (žiarenie z elektronických zariadení)posilňujú organizmus alebo sú určené na lekárske použitie. 

Najznámejšie z nich sú informované poháre (pre vitalitu, boj proti stresu a chudnutie), informované poháre, džbány a Hydronic, zariadenie inštalované vo vodnom systéme, ktoré informuje vodu po celom dome. 

So zariadením na zmiernenie bolesti a zariadením na pomoc pri inkontinencii moču a zdraví prostaty Vili tiež prechádza do oblasti magnetoterapie. Pracuje tiež s ochranou pred žiarením výrobkami, ako je napríklad ochranný kľúč USB a ochranná nálepka na mobilný telefón.

Za každý nákup  v tomto obchode

 dostanete darčekovú poukážku

na nákup na www.zdravie-energia.com

1 položiek celkom
poznik 3d energy tag mobile phone cooper phone medený
€39,90 / ks

3D Energetický ochranný štítok - Mobile COPPER CHRÁŇTE SEBA AJ SVOJICH BLÍZKYCHV dnešnej dobe sme obklopení a vystavení veľkému množstvu rôznych žiarení. Jedno z najsilnejších...

Kód: KOD 010