Poštovné a doprava

doprava nad 30 € zdarma

Spôsoby dopravy  a ceny :

Pri všetkých spôsoboch dopravy je cena za dopravu 3,90 €  za objednávku v hodnote do 30 € aj s DPH. Nad 30 € je doprava ZDARMA.

 • Zásielkovňa - objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 400 miestach v SR. Je to elegantný a moderný spôsob. Viac informácii nájdete tu >> 
 • Kuriér - najpoužívanejší spôsob doručenia. Balík Vám doručí kuriér priamo domov alebo do práce, kam potrebujete. 
 • Slovenská pošta

  1. Kuriér / Balík na adresu

  Rýchlo, pohodlne a spoľahlivo – kuriér Slovenskej pošty vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska už v nasledujúci pracovný deň, po odoslaní od nás. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track&Trace a dohodnite si s kuriérom opakované doručenie v prípade, že si zásielku z rôznych príčin nemôžete prevziať. V prípade opätovného nezastihnutia bude vaša zásielka až 18 dní uložená na vašej pošte.

  Zásielka je doručená v pracovné dni na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia adresáta je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia. 

  2. Balík na poštu 

  Vďaka Slovenskej pošte budete mať svoju zásielku už v nasledujúci pracovný deň, po odoslaní od nás. Nechajte si ju poslať na vybranú poštu, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín