3D Energetický ochranný štítok MOBILE COPPER

Kód: KOD 010
Značka: Vili Poznik
€39,90 / ks
Skladom

3D Energetický ochranný štítok - Mobile COPPER


CHRÁŇTE SEBA AJ SVOJICH BLÍZKYCH

V dnešnej dobe sme obklopení a vystavení veľkému množstvu rôznych žiarení. Jedno z najsilnejších žiarení, ktoré si nosíme stále pri sebe a ktoré pôsobí v rámci nášho bio-poľa je žiarenie mobilného telefónu. Už v čase, keď ešte neboli tak sofistikované prístroje ako dnes, tak Vili Poznik a jeho tím vyvinuli cez TP Technológiu malý harmonizačný medený štítok, nazvaný 3D MOBILE COPPER.


Jeho účinkom dochádza k harmonizácií molekulárnej štruktúry vody, ktorá sa narušila elektromagnetickým žiarením mobilných telefónov.

Vytvorením tohoto štítku dosiahli zníženie negatívnych účinkov žiarenia mobilného telefónu až o 70%

Energetickému štítku 3D Mobile COPPER bola udelená cena najlepšieho ekologického vynálezu na veľtrhu INPEX v Pittsburghu . V tom istom roku získal ocenenie aj na medzinárodnom inovačnom salóne v Ženeve.

Materiál: meď
Priemer: 16 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

3D COPPER a jeho schopnosť

Sú v ňom vytlačené špeciálne informácie pomocou certifikovanej Hydronic technológie. Vytlačenie energetického koncentrátora a informačného čísla v prostredí Magic Life, podporuje korekciu molekulárnej štruktúry vody "rozštiepenej" žiarením.
Žiarenie mobilného telefónu mení rozdelenie molekúl vody a ich tvar. Takáto voda už neumožňuje správnu funkciu buniek.


3D - COPPER energetický štítok mobilného telefónu

  • zabezpečuje, že voda sa vráti späť do podoby, ktorú mala predtým, ako bola ovplyvnená ožiarením z mobilných telefónov.
  • "napomáha" vode k rýchlejšej rekuperácií s menšou spotrebou energie.
  • znižuje riziko spôsobené žiarením mobilných telefónov až o70%.  Jeho účinok neovplyvňuje ani žiarenie skenerov a röntgenových zabezpečovacích systémov. Neovplyvňuje technickú prevádzku mobilného telefónu žiadnym spôsobom.


V roku 2001 bola energetickému štítku mobilného telefónu udelená cena najlepšieho ekologického vynálezu na veľtrhu INPEX v Pittsburghu . V tom istom roku získal ocenenie aj na medzinárodnom inovačnom salóne v Ženeve.

Spoločnosť Poznik Technologies  bola ocenená za inovatívny prístup k zlepšeniu kvality života, blahobytu a zdravia s viac ako 90 medzinárodnými oceneniami.

Ako používať 3D energetický štítok :

  • 3D - COPPER musí byť umiestnený na prednej alebo zadnej strane mobilného telefónu
  • Vyčistite a odmastite požadované miesto alkoholovou hubkou priloženou v obale
  • Nechajte ho úplne vysušiť
  • Opatrne odlepte štítok, najlepšie pomocou pinzety
  • 3D štítok naneste na čistý a suchý povrch
  • Čistite štítok iba vodou

Výrobca Vili Poznikdarcekynamieru.sk Vili Poznik

Už v osemdesiatych rokoch v starej Juhoslávii, urobili ochranu na telefón, za ktorú získali ocenenia. Vili zistil, že frekvencia, ktorú spôsobujú mobilné telefóny, je škodlivá pre telo pokiaľ sa používa príliš dlho. Dokonca nezávislí vedci potvrdili, že žiarenie mobilného telefónu môže spôsobiť rakovinu, dokonca rakovinu mozgu po 15.rokoch nepretržitého používania.

Je to jedinečná ochrana, pretože je založená na základnom objave resp. na správaní vody, ktorá nás zahŕňa. Vieme, že naše telá obsahujú najmenej 70% vody a že voda príjma a prenáša informácie s veľkou ľahkosťou, čo potvrdili i vedci.

Ochrana telefónu funguje tak, aby zlepšovala biologické pole človeka. Keď osoba skončí hovor, informácie obsiahnuté v 3D štítku umožňujú rýchle navrátenie vody do normálneho stavu. Osoba sa okamžite dostáva do rovnováhy. V krátkej dobe sú negatívne odchýlky spôsobené používaním mobilných telefónov tiež eliminované.

Vili vo svojej práci a výskume pracuje v oblasti fyzikálnej medicíny a informatiky, ktorá má základ v kvantovej fyzike. Každý, vrátane nás vedcov, vidí, že táto vedecká oblasť má v blízkej budúcnosti nesmierny prísľub.