Sklenená fľaša i9 fialová

Kód: KOD 006
Neohodnotené
Značka: Vili Poznik
€45 / ks
Skladom

i9 Fialová – MÚDROSŤ

i9 informovaná fľaša - zdravá sklenená fľaša vybavená informačným kódom (Poznik TP), ktorá poskytuje jednoduchý a ľahší prístup k revitalizovanej vode.
 
Inšpirujte sa nekonečným poznaním a blahom
Fialová je považovaná za farbu korunnej či temennej čakry Sahasrára. Symbolizuje čisté vedomieVystihuje múdrosť, spokojnosť, čistotu a  ovplyvňuje našu fyzickú i psychickú aktivitu. Fialová energia tejto čakry očisťuje našu myseľ a pôsobí na energetickú rovnováhu. Obľubenou je u  ľudí introvertných, kreatívnych a senzitívnych.

Objem: 650 ml
Výška: 26 cm
Priemer (max): 8,5 cm
Priemer v strede: 6 cm
Hmotnosť – prázdna: 0,52 kg
Hmotnosť – plná: 1,17 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Prečo zvoliť fialovú?

Táto farba je symbolom bohatstva, dôstojnosti, hodnosti a (kráľovského) pôvodu. Predstavuje múdrosť a spiritualitu. Tým, že sa v prírode veľmi nevyskytuje, spája sa s exotičnosťou. Fialová sa často spája s múdrosťou, šľachetnosťou, luxusom, silou a ambíciami. Táto farba uzdravuje emocionálne pripútanie túžob a posadnutostí. Táto farba predstavuje jasné myšlienky a vyváženú energiu.
V chromoterapií normalizuje celkovú žľazovú alebo hormonálnu aktivitu a pomáha udržiavať rovnováhu sodíka a draslíka v tele. Má utišujúce schopnosti a prináša relaxáciu.

i9-informovana-fľaša-fialová-múdrosť-600x600

Hydrochromoterapia

Fialová podporuje harmóniu mysle a emócií, čo prispieva k duševnej rovnováhe a stabilite. Inšpiruje k bezpodmienečnej a nezištnej láske, bez ega, citlivosť a súcit.
Orgán,s ktorým táto chakra súvisí, je hypotalamus, nervový systém a mozog. Súvisiaca endokrinná žľaza je hypofýza a epifýza.

cakry a i9

Prínosy farbenej terapie

Upokojuje nervy a je užitočná, ak nás niečo trápi. Pomáha uvoľniť a má tiež istý vplyv na obmedzenie bolesti. Pôsobí na migrény a môže urýchliť liečenie rôznych kožných chorôb. Zvyšuje produkciu bielych krviniek, lieči depresiu, migrény, parazity, čierne oči, plešatosť a lupiny. Hypofýza, epifýza, mozog, nervový systém.

 

Jeden štítok a 9 druhov farieb 

i9 fľaša sa vyrába v 9 farbách. Všetkých 9 druhov má vo svojom srdci naprogramovaný jeden kódovací štítok a ten je rovnaký na každej informovanej fľaši. 

Rozdiel je teda vo farbe silikónových obručí a zátky, čo je z hľadiska farebnej terapie veľmi dôležité pre zdravie a celkovú harmóniu. Nie sú to vyložene len farby, ktoré pomáhajú cítiť sa lepšie, ale aj energia svetla, ktorá tieto farby odráža. Každá farba spolu so svetlom prispieva k vyváženiu energie v ľudskom tele a jej doplnenie po stránke psychickej, emocionálnej, spirituálnej aj mentálnej.

shop velky obrazok vsetky flase

Podľa čoho teda vyberať?

1. môžete si zmapovať vlastnosti, účinky a vplyv jednotlivých farieb z hladiska chromoterapie a čakrového systému. Tie nájdete podrobnejšie rozpísané v obchode pod každou fľašou
2. môžete si INTUITÍVNE výbrať farbu. Je to možnosť, ktorú najviac doporučujeme.

Intuícia je vnútorný hlas, vnútorné vedenie, odpoveď zvnútra, alebo jej niekedy hovoríme aj šiesty zmysel. Hovorí sa, že intuícia sa nemýli.  Práve pod jej vedením sa nám dostáva to, čo je pre nás prirodzené a potrebné pre daný moment. Ide o rozhodnutie alebo výber, ktorý je pre našu cestu tou správnou voľbou. Takéto rozhodnutie nesprevádzajú negatívne emócie, ale naopak, vnútorná istota a pokoj. Môžeme to opísať ako jasnosť v rozhodnutí. Dôležité je uvedomiť si seba samého a zachytiť odpoveď zvnútra. Preto sa skúste nacítiť a jednoducho počúvnuť svoj vnútorný hlas.

 

 • NAPOMÁHA ZVÝŠIŤ KVALITU ŽIVOTA
  V srdci každej i9 fľaše je naprogramovaný štítok, ktorý nám umožňuje vložiť do vody pozitívnu informáciu a tým revitalizovať vodu. Obnovuje prirodzenú rovnováhu a oživuje vodu bez použitia chemikálií.
 • POSILUJE ZNÍŽENIE ÚROVNE GENOTOXICITY
  Výsledky testov Allium na rastlinách ukazujú zníženie úrovne genotoxicity vody v i9 informovanej fľaši. Test Allium sa považuje za štandard pri monitorovaní životného prostredia a používa sa ako bio-indikátor na hodnotenie znečistenia životného prostredia.
 • PRISPIEVA K LEPŠEJ HYDRATÁCIÍ  
 • Tajomstvo života spočíva v správnej bunkovej výžive a schopnosti buniek likvidovať odpad a toxíny. Voda je kľúčovou súčasťou buniek, tkaniva, telesných tekutín a celého detoxikačného procesu. Molekuly vody z i9 fľaše majú väčšiu biofotónovú energiu.
 • PODPORUJE ŽIVOT
  Voda ovplyvnená informáciou podporuje rast rastlín. Rastliny dlhšie vydržia čerstvé, tak ako potravina s vysokým obsahom vody, ktorá je vystavená samotnému prenosu pozitívnych informácií v i9 fľaši.
 • JE OHĽADUPLNÁ K PRÍRODE
  i9 fľaša je vyrobená z vysoko kvalitného skla, pričom jej denným používaním šetríte generované množstvo plastov. i9 je súčasťou komunity Friends of Glass, ktorá podporuje sklo z troch hlavných dôvodov: zdravie, chuť a udržateľnosť životného prostredia.

 

Aký je účinok i9 na vodu?

 • Zvyšuje energetickú vibráciu vody
 • Ovplyvňuje jemno-hmotnú úroveň vody a vracia ju do svojho prirodzeného stavu
 • Obnovuje prirodzenú rovnováhu a vitalitu vody
 • Zvyšuje obsah fotónových emisií vo vode
 • Vplyv účinku farebnej terapie
 • Vplyvom harmonizácie sa stáva jemnejšou a lahodnejšou na pitie
 • Vyrobené z vysoko kvalitného skla, ktoré je recyklovateľné, čím je ohľaduplná k prírode
 • Prakticky chránená proti rozbitiu, vďaka strategickému umiestneniu silikónových obručí
 • Moderný dizajn
 • Funkčnosť a vplyv informačného štítku
 • Vo farbách všetkých čakier
 • Možnosť použitia na celý rad nápojov (čaje, smoothie, džúsy...)
 • Doživotná záruka na informačný kód
 • Vplyv i9 informovaného kódu sa nestratí ani po dlhom čase. Aj z toho dôvodu je poskytnutá doživotná záruka na informačný kód.
 • Proces informovania vody po naliatí do fľaše prebieha okamžite, kým rozsiahle testy ukazujú mierne narastajúce zvýšenie v priebehu ďalších 3 hodín.
 • Ak nalejete vodu z i9 fľaše do normálneho pohára alebo fľaše, bude si udržiavať svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru. Avšak preliatie vody do plastovej alebo hliníkovej fľaše môže spôsobiť, že informovaná voda rýchlejšie stratí svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.

Výrobca  : www.poznik.com - má množstvo celosvetovo uznávaných ocenení a patentov

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrosmog a ochrana
Hmotnosť: 0.52 kg

Výrobca Vili Poznikdarcekynamieru.sk Vili Poznik

Už v osemdesiatych rokoch v starej Juhoslávii, urobili ochranu na telefón, za ktorú získali ocenenia. Vili zistil, že frekvencia, ktorú spôsobujú mobilné telefóny, je škodlivá pre telo pokiaľ sa používa príliš dlho. Dokonca nezávislí vedci potvrdili, že žiarenie mobilného telefónu môže spôsobiť rakovinu, dokonca rakovinu mozgu po 15.rokoch nepretržitého používania.

Je to jedinečná ochrana, pretože je založená na základnom objave resp. na správaní vody, ktorá nás zahŕňa. Vieme, že naše telá obsahujú najmenej 70% vody a že voda príjma a prenáša informácie s veľkou ľahkosťou, čo potvrdili i vedci.

Ochrana telefónu funguje tak, aby zlepšovala biologické pole človeka. Keď osoba skončí hovor, informácie obsiahnuté v 3D štítku umožňujú rýchle navrátenie vody do normálneho stavu. Osoba sa okamžite dostáva do rovnováhy. V krátkej dobe sú negatívne odchýlky spôsobené používaním mobilných telefónov tiež eliminované.

Vili vo svojej práci a výskume pracuje v oblasti fyzikálnej medicíny a informatiky, ktorá má základ v kvantovej fyzike. Každý, vrátane nás vedcov, vidí, že táto vedecká oblasť má v blízkej budúcnosti nesmierny prísľub.