Power Collagen Protein

Kód: PWLCOLLAG
Neohodnotené
Značka: Powelogy
€21,90 –9 %
Power Collagen Protein zdravie a energia
€21,90 –9 % €19,90 / ks
Skladom

eat smart feel great zdrvie a energia

Prémiový prírodný kolagén

Je chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba 100 % kolagén, nič navyše. Žiadne aditíva, žiadne umelé konzervatny ani príchute. Je chutný a zároveň tak lahodne krémový. Dá sa použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca aj ako náhrada smotany do kávy.

 
maslo GHEE BIO 410 g Powerlogy

 Balenie : 350 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Protein collagen_benefity čierny 1

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na Powerlogy Collagen môžete spoľahnúť:

 • Výberový kolagén najvyššej kvality.
 • Čisté prírodné zloženie.
 • Žiadna pachuť ani zápach a to bez použitia sladidiel, príchutí, umelých konzervantov a cukru.
 • Rýchla vstrebateľnosť a veľmi ľahká stráviteľnosť.
 • Vysoký pomer esenciálnych aminokyselín a funkčného kolagénu.
 • Prirodzene ľahká rozpustnosť v teplých i studených nápojoch.

Power Collagen Protein s ananasom zdravie a energia

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti. Cieľom je podpora nadpriemerného fyzického i mentálneho výkonu a kultivácia našej sily. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie. Preto naše produkty spracovávame len minimálne a zachovávame tak ich vysokú výživovú hodnotu.

V Powerlogy je vášňou progresívna a efektívna životospráva, ktorá však musí chutiť.

 

Všestranný proteín z kráv pasených na tráve

Proteín kolagén je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupaviek. Dal by sa nazvať lepidlom, ktoré nás drží pokope. Telo ho síce prirodzene produkuje, no s narastajúcim vekom sa jeho produkcia postupne znižuje. To vedie k oslabeniu štruktúr buniek a prejavom starnutia. Preto je veľmi dôležité vybrať si skutočne kvalitný kolagén a zakomponovať ho do stravy.

Kľúčové benefity Powerlogy Collagenu:

 • podporuje zdravie a pružnosť pokožky a regeneráciu tkanív
 • posilňuje vlasy, zlepšuje kvalitu nechtov a ich odolnosť voči lámaniu
 • spomaľuje známky starnutia
 • pomáha budovať funkčnú svalovú hmotu
 • podporuje a regeneruje tráviaci trakt
 • podporuje funkcie mozgu
 • prehlbuje spánok

power collagen palacinky

Čo je hydrolyzácia?

Hlavným zmyslom hydrolyzácie kolagénu je obmedziť jeho zrážanlivosť. Tým pádom je kolagén veľmi dobre vstrebateľný, nespôsobuje problémy s trávením či zápalové reakcie. Tieto benefity sa dajú dosiahnuť buď tepelne alebo enzymaticky. Náš kolagén je hydrolyzovaný enzymaticky, pretože našou prioritou je čo najšetrnejšie spracovanie (pri tepelnom spracovaní dochádza k čiastočnej denaturácii bielkovín, a teda znižovaniu výživnosti). 

Už jednou dávkou denne výrazne prispejete k výžive všetkých vašich tkanív a kompletnému príjmu dôležitých esenciálnych aminokyselín.

7 dôležitých benefitov proteínu Power Collagen

V Powerlogy sme vybrali proteín, ktorý spĺňa najnáročnejšie kritériá kvality. Zdroj, biologická hodnota, vstrebateľnosť, využiteľnosť, chuť i široké možnosti finálnej konzumácie. V nasledujúcich riadkoch skúsime detailnejšie predstaviť Power Collagen ktorý už v jednej serióznej dennej dávke ponúka až 7 dôležitých benefitov:

 1. Výživa tkanív:  proteín dodáva telu aminokyseliny, ktoré zabezpečujú kohéznosť, elasticitu a priamu výživu fascie.
 2. Podpora kostí a kĺbov:  podporuje silnejšie, ťažšie a pevnejšie kosti. Obsahuje 2 stavebné jednotky chrupavky, ktoré je po každom cvičení alebo športovom výkone nutné doplniť.
 3. Regenerácia pokožky a vlasov:  vďaka obsahu aminokyselín prolínu a glycínu podporuje hydratáciu, zabraňuje prehlbovaniu vrások, udržuje elasticitu vašej pokožky i pevné vlasy.
 4. Udržiavanie svalovej hmoty: prispieva k regenerácii a udržiavaniu svalovej hmoty, a to uľahčením syntézy kreatínu v tele.
 5. Spomaľuje starnutie: Power kolagén proteín nahrádza nevyhnutné bielkoviny, ktoré vekom slabnú a rozkladajú sa.
 6. Hlbší spánok: P proteín užitý pred spaním prehlbuje spánok, dodáva arginín pre stimuláciu uvoľňovania rastového hormónu a nutrienty nevyhnutné pre regeneráciu tkanív počas spánku.
 7. Silný mozog: proteín dodáva telu glycín, neurotransmiter zapojený v motorických a senzorických dráhach a taktiež syntéze ATP.

Optimálna dávka kvalitného proteínu, v správnej kombinácii a v správnom čase.

Na množstve proteínov, tak ako pri všetkom, záleží individuálne podľa vašich cieľov, športovej či nešportovej aktivity. Váš denný príjem by mal obsahovať od minimálne 15 % až po maximálne 30 % z celkového denného príjmu makroživín. Jednoducho 1,5 g – 2 g proteínu na kilogram svalovej hmoty. POZOR! Svalová hmota a vaša celková váha nie je to isté, a tak si pri bežnom Slovákovi odrátajte v priemere asi 20 % tuku.Power Collagen Protein zdravie a energia 3Ako kolagén využiť

Popri všetkých ostatných benefitoch je náš kolagén výborne rozpustný v teplých aj studených kombináciach, a tak ho môžete pridať do kávy, polievok, smoothies či omáčok.

Ako najlepšie použiť Powerlogy Collagen:

 • Mixovať s vodou alebo kvalitným mliekom ako proteínový shake.
 • Pridať do polievok a omáčok na zahustenie, ochutenie a zvýšenie výživovej hodnoty.
 • Zakomponovať do smoothies, pudingov či jogurtových dezertov.
 • Použiť do domáceho pečenia ako čiastočnú náhradu múky a zdroj ľahko stráviteľného proteínu.
 • Výroba vlastných snackov v low carb alebo keto štýle, keďže produkt neobsahuje sacharidy.

 

Power Collagen Protein hodnoty zdravie a energia

Dodatočné parametre

Kategória: Výživa - Vitamíny - Nápoje
Hmotnosť: 0.35 kg

Powerlogy prináša na trh funkčné potraviny čistej chuti, ktoré dodávajú veľmi kvalitnú, a spoľahlivú energiu pre telo a mozog. 

Všetky produkty sú bez rafinovaného cukru, umelých farbív a konzervantov.

Produkty neobsahujú ani lepok, laktózu, či sóju a tak sú vhodné i pre rôzne špecifické skupiny,

ako  sú low-carb, paleo, vegetariáni, či dokonca vegáni a vyznávači ketogenickej stravy.

 

Prístup a filozofia podnikania

 

Kvalitné jedlo mení myslenie

 

Článok s týmto nadpisom vyšiel ako hlavná téma časopisu Profit 27. Novembra 2013 a spustil lavínu pozitívnej odozvy a uvedomenia čitateľov. Aj keď už prešlo niekoľko rokov, táto myšlienka vo mne stále rezonuje a stála aj za rozhodnutím založiť koncept potravín bez kompromisov, a teda v prvotriednej kvalite a chuti – Powerlogy.

Naozaj verím, že práve nový prístup k vedomej spotrebe a výberu nášho jedla, je tým najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality a nášho životného prostredia.

Osobne vám vopred ďakujem za vašu investíciu do produktov Powerlogy.

A uisťujem vás, že ste tým prispeli k postupnej zmene prístupu ľudí k vnímaniu kvality a výživovej hodnoty čistých a nespracovaných potravín.

Aj vďaka vám môžeme ďalej rozširovať naše portfólio a realizovať edukatívne aktivity pre poznanie vedy o varení, produktov a základných pilierov zlepšovania životosprávy. Aj vďaka vám sa nám podarilo osloviť už takmer milión rodín, ktoré sa chcú vzdelávať a poznať energiu svojho jedla.

Či už si niekto vyberie z funkčnú líniu produktov ako kolagén, výberová káva, ghee maslo a MCT olej alebo preferujete skôr našu gurmánsku líniu Great Taste produktov nugát, pistáciový krém či olivový olej.

Najdôležitejšia je pre mňa vaša dôvera v kvalitu výroby a zloženia.

Priznám sa vám však možno trochu egoisticky, že Powerlogy produkty si vytváram v prvom rade pre seba a svoju rodinu. Jedlo je pre mňa totiž každodenným zážitkom spojenia čistej prírodnej chuti a funkčnej energie. Život je predsalen krátky na to, aby som robil kompromisy, keď to nie je nutné.

A tak som si z mojich poznatkov a konzultácií s odborníkmi definoval vlastné štandardy, podľa ktorých vyberám a tvorím potraviny bez kompromisov v chuti a zložení.

Teším sa, že som sa už s mnohými z vás stretol osobne prostredníctvom prednášok, seminárov, campov či len náhody. Vidím však, že sa formuje silná komunita POWER ľudí, ktorí na sebe pracujú a postupne zlepšujú svoje návyky.

Inšpirujte sa mojím overeným a fungujúcim pohľadom na optimálne zloženie nášho taniera a prispôsobte si ho podľa vašich individuálnych potrieb.

Sila nech je s vami, priatelia, a nech vám kvalitné jedlo pomáha k vedomému mysleniu! 

Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy