Osobná energetická karta

Kód: KOD 036
Novinka Tip
Značka: Vili Poznik
€129,90 –8 %
600x600 osobná energetická karta
€129,90 –8 % €119,90 / ks
Skladom

Osobná energetická karta

je unikátny produkt laboratória Poznik vytvorený pre osobné použitie.

Jej hlavnou úlohou je podporovať životné procesy a pomáhať zvládať životné situácie. Napomáha vyvažovať informačno-energetický potenciál človeka. Je pomocou a podporou pri vykonávaní bežných úloh, ako aj v situáciách, kedy má človek nedostatok energie a vysokú mieru stresu.

V prítomnosti tejto karty sú podporované komplexné procesy, rovnováha a obnova vitálnych procesov.

Nosí sa na ľavej časti teľa, ideálne vo vrecku hornej časti tela.

Veľkosť a váha : ako bežná bankomatová karta

Detailné informácie

Podrobný popis

Osobná ENERGETICKÁ KARTA

- podporuje životné procesy a pomáha zvládať životné situácie.

Karta je nosičom rôznych foriem číselných kódov, ktoré sú tvorené rôznymi farbami a tvarmi. Prostredníctvom špeciálneho procesu je každá karta naplnená minimálne 300.000 informáciami z rôznych oblastí spojených s ľudskými bytosťami, históriou, starovekými znalosťami a moderným poňatím.

Charakteristickou vlastnosťou karty je, že jej funkčnosť je obsiahnutá v procesoch úmerne. Vyvažuje informačno energetický potenciál.
Náš pocit pohody a schopnosti odpovedať je silne závislá na rovnováhe - harmónií procesov v tele a vplyvov, ktoré prijímame z okolia alebo vo všetkých formách odozvy okolia na naše aktivity.

Obsahuje pozitívne informácie a skúsenosti z mnohých oblastí a riadi procesy, ktoré sú prospešné pre jednotlivca a spoločnosť.

Zhrnutie: Karta obsahuje špecifický súbor informácií, ktorý zabezpečuje, že prírodné zákony a procesy pracujú v prospech slobodnej vôle a správnych rozhodnutí.


TECHNOLÓGIE Poznik boli ocenené viac ako 90 medzinárodnými oceneniami za svoj inovatívny prístup v oblasti zdravého životného pocitu, pohody zlepšením harmónie a rovnováhy a jej vplyv na kvalitu života 

 

Ako používať osobnú energetickú kartu ?

Ako všetko v našej časti Vesmíru, aj ENERGETICKÁ KARTA má svoju silnejšiu a slabšiu stranu. Karta je označená ukazovateľom, ktorá strana karty poskytuje 50%- ný potenciál a ktorá 100%- ný potenciál (každý z nás je jedinečný a každému vyhovuje iná intenzita pozitívnych vibrácií).


Keď kartu používate prvýkrát, jej kontakt s telom by mal byť na 50%-nej sile (zadná strana karty);  Ak  sa potom cítite dobre, môžete kartu otočiť a využívať jej 100%-ný potenciál.


Karta funguje, akonáhle sa priloží na telo čím vyvažuje informačno energetický potenciál. 

Na základe špeciálnych skúmaní a meraní Technológií Poznik, odporúčame používať kartu s cieľom ovplyvniť procesy a pocit pohody držaním karty na chvíľu v ľavej ruke alebo jej umiestnením na ľavú časť Vášho tela. Tým získa ľavá polovica tela informáciu, zatiaľ čo pravá tieto vlastnosti nemá.


Život s kartou je príjemnejší, pretože každý môže mať úžitok z dodatočnej pomoci a podpory ako pri vykonávaní bežných úloh, tak v situáciách, kedy má nedostatok energie a vysokú mieru stresu.


Rozhodnutie pre kúpu informovanej ENERGETICKEJ KARTY je dobrým rozhodnutím a výhodou pre tých, ktorí veria v jej schopnosti.

Výrobca  : www.poznik.com - má množstvo celosvetovo uznávaných ocenení a patentov

Výrobca Vili Poznikdarcekynamieru.sk Vili Poznik

Už v osemdesiatych rokoch v starej Juhoslávii, urobili ochranu na telefón, za ktorú získali ocenenia. Vili zistil, že frekvencia, ktorú spôsobujú mobilné telefóny, je škodlivá pre telo pokiaľ sa používa príliš dlho. Dokonca nezávislí vedci potvrdili, že žiarenie mobilného telefónu môže spôsobiť rakovinu, dokonca rakovinu mozgu po 15.rokoch nepretržitého používania.

Je to jedinečná ochrana, pretože je založená na základnom objave resp. na správaní vody, ktorá nás zahŕňa. Vieme, že naše telá obsahujú najmenej 70% vody a že voda príjma a prenáša informácie s veľkou ľahkosťou, čo potvrdili i vedci.

Ochrana telefónu funguje tak, aby zlepšovala biologické pole človeka. Keď osoba skončí hovor, informácie obsiahnuté v 3D štítku umožňujú rýchle navrátenie vody do normálneho stavu. Osoba sa okamžite dostáva do rovnováhy. V krátkej dobe sú negatívne odchýlky spôsobené používaním mobilných telefónov tiež eliminované.

Vili vo svojej práci a výskume pracuje v oblasti fyzikálnej medicíny a informatiky, ktorá má základ v kvantovej fyzike. Každý, vrátane nás vedcov, vidí, že táto vedecká oblasť má v blízkej budúcnosti nesmierny prísľub.