OMEGA 3 mastné kyseliny

Kód: 56
Neohodnotené
Značka: Avita
€11,90 / ks
Momentálne nedostupné

 

Nenasýtené mastné kyseliny z ľanového oleja.  

Pre vegánov, z ľanových semienok

Balenie : 30 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Obsah balenia: 30 gélových kapsúl

Odporúčaná denná dávka:  1 kapsula denne

Obsah jednej tablety                                            RVH%
Vitamín E                                           3,3 mg        28
Olej zo semien ľanu, z toho:              1000 mg        *
Kyselina alfa – linolénová (omega 3)     550 mg         *
Kyselina olejová (omega 9)                 150 mg         *
Kyselina linoleová(omega 6)                150 mg          *

Stabilizátor glycerol, tobolka

RVH% - referenčná výživová hodnota
*denná dávka nie je určená

Popis:
Kyselina Alfa – linolenová a kyselina linolová prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Kyselina olejová je nenasýtený tuk – náhrada nasýtených tukov nenasýtenými tukmi v strave prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Omega-3 sú nenasýtené mastné kyseliny a sú známe svojimi priaznivými účinkami v boji proti srdcovým ochoreniam, vysokému krvnému tlaku či cholesterolu. Omega-3 totiž znižuje schopnosť krvných doštičiek tvoriť krvné zrazeniny, ktoré vedú k vzniku srdcového infarktu.  Okrem toho sú prospešné aj pri spaľovaní tukov budovaní svalovej hmoty. Nenasýtené mastné kyseliny môžu obmedzovať množstvo krvných tukov, ktoré sprevádzajú cholesterol a znižovať tlak.

Kyselina linoleová, alebo Omega-6 sú dôležité pre podporu imunitného systému, ale aj vývoj kostí a znižovanie krvného tlaku.

Omega-9 mastné kyseliny pôsobí protizápalovo, zabraňuje vzniku arteriosklerózy a priaznivo pôsobí na srdcovú činnosť.

Vitamín E prispieva k správnej tvorbe červených krviniek. Má antioxidačné účinky a spomaľuje proces starnutia buniek. Okrem toho prispieva k obnove a rastu svalovej hmoty.

Prečo naše OMEGA 3 PLUS?
Naše OMEGA 3 PLUS sú vyrobené z ľanového oleja, doplnené o Vitamín E. Nakoľko nie sú vyrobené z rybieho oleja, možno ich považovať za vegetariánske, resp. vegánske. Táto alternatíva je istejšia aj kvôli tomu, že oceány, v ktorých ryby žijú, sú znečistené a tým pádom je možné pochybovať o prospešnosti užívania omega kyselín z tohto živočíšneho zdroja. Naopak, Omega kyseliny z ľanového oleja sú čistou a zdraviu prospešnou formou pre ľudské telo.

Všetky naše produkty sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (FDA) a sú certifikované v Európskej únii. Na výrobu všetkých našich výživových doplnkov sa využívajú najkvalitnejšie prírodné suroviny a sú vyvinuté na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Zárukou ich maximálnej bezpečnosti a kvality je aj skutočnosť, že systematicky sledujeme svetové inovácie v segmente starostlivosti o zdravie ľudí a dodržujeme podmienku, ktorá je pre nás zásadná - nezávislosť a partnerstvo výhradne s renomovanými výrobcami prírodných produktov disponujúcimi certifikátmi svetovej kvality.

Doplnky výživy nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 1x denne po jedle

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživa - Vitamíny - Nápoje
Záruka: 2 roky