Odpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí

Kód: 9788072639762
Neohodnotené
€9,35 / ks
Skladom

Odpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí

Nedostatek koncentrace. Příliš mnoho z nás si nalévá další šálek kávy a únavu přijímá jako nevyhnutelný vedlejší účinek hektického života.

Tento 30 dnový průkopnický program přepne vaše tělo, zlepší vaši produktivitu, kreativitu a pocit pohody.


Autor: Matthew Edlund

kniha v českom jazyku.

Vydavateľstvo :  Nakladatelství Anag

296 strán, brožovaná väzba

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpočinkem k úspechu Edlund
 
 
 
Netečnost. Nuda. Nedostatek koncentrace. Příliš mnoho z nás si nalévá další šálek kávy a únavu přijímá jako nevyhnutelný vedlejší účinek hektického života.

Přínos kvalitního odpočinku

Doktor Matthew Edlund nám v této knize ukazuje lepší cestu (a tím nemáme na mysli jen více spánku).
 
Tento průkopnický program přepne vaše tělo, zlepší vaši produktivitu, kreativitu a pocit pohody. Pociťte mimořádné přínosy – zahrnující dramatické snížení stresu a zvýšení energie, a to vše díky několika typům klidu: fyzický – od hlubokého dýchání ke zdřímnutí – naučte se, jak porazit stres během několika sekund, sociální – zjistěte, že vám procházka na oběd s kolegou může přinést nový pocit bezpečí a podpory, a duševní – vychutnejte si připojení k něčemu většímu než je já – klíč k vnitřní rovnováze.
 
 
Tagy: čas, team, vzdelávanie, učenie, osobnostný rozvoj, osobný rozvoj, deti, teeneger, tineger, príbeh, výchova , motivačná literatúra, intuícia, firma, bohatstvo, vyhoretie, energia, zmysel života, pokoj, duša, šéf, firma, úspech, luxus, posolstvo, relax, oddych, detox, spánok,

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy - potrava pre dušu
Hmotnosť: 0.24 kg