Mysli Konaj Zbohatni

Kód: 9788097148225
Neohodnotené
Značka: Andy Winson
€10,90 –8 %
Mysli konaj zbohatni Winson
€10,90 –8 % €10 / ks
Skladom

Mysli Konaj Zbohatni

V knihe sa naučíte, ako nájsť vo svojej mysli nevhodné programy, prepísať ich  a ako sa následne pomocou konkrétnych akčných krokov vydať v ústrety hojnosti a finančnej slobode.

Autor : Andy Winson

188 strán, brožovaná väzba, slovenský jazyk, 148 x 210 x 15 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Mysli konaj zbohatni Winson
Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni vychádza z konceptu, že všetko bohatstvo sveta už je v nás, len ho cez všetky naučené „pravdy“ a mýty o peniazoch nevieme aktivovat. V knihe sa naučíte, ako tieto pseudopravdy vo svojej mysli nájsť, „prepísať“ a ako sa následne pomocou konkrétnych akčných krokov vydať v ústrety hojnosti a finančnej slobode.

Autor Andy Winson mal tú čest učiť sa naživo od najlepších svetových trénerov, ako je Anthony Robbins, Jack Canfield, Brian Tracy, Robert Dilts, Joseph McClendon III, T.Harv Ecker, Robert G. Allen a mnohých dalších. S väčšinou z nich sa pozná osobne a zistil, že tieto mimoriadne úspešné osobnosti niečo spája. Nasledujú rovnaký princíp, rovnakú cestu. Tú, ktorú opisuje, a na ktorú vás pozýva aj kniha Mysli, Konaj, Zbohatni.

Andyho špeciálne tréningy a „koučingy“ zažili tisícky ľudí vo viacerých krajinách Európy. 
Prednáša na školách pre študentov a pedagógov. Pôsobí ako „kouč“ vrcholových športovcov, lídrov a TOP manažérov firiem rôzneho zamerania. Je popredným slovenským šíriteľom (NLP) Neurolingvistického programovania a tiež jediným medzinárodne certifikovaným inštruktorom firewalkingu na Slovensku.

Jeho životnou vášňou je pomáhať ľuďom, objavovať a rozvíjať ich skutočný potenciál na ceste k vytúženému životu, prebúdzať ich skryté sily a objavovať zdroje, ktoré sa v nich skrývajú.
TAGY : štýl života, osobný rozvoj, osobnostný rozvoj, timemanagement, organizovanie, realizácia, riadenie, efektivita, produktivita, leader, čas, vedenie, firma, biznis, podnikanie, partner, peniaze, hospodárenie, šetrenie, manželstvo, rodinný rozpočet, osobné financie, vzdelávanie, výchova
 

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy - potrava pre dušu
Hmotnosť: 0.26 kg

www.andywinson.sk

59