Mysli a zbohatni

Kód: 9788081092602
Neohodnotené
€9,99 –10 %
Mysli a zbohatni Napoleon Hill
€9,99 –10 % €9 / ks
Skladom

Mysli a zbohatni

Kniha overená časom.

Je jednou z najpredávanejších kníh všetkých dôb a je považovaná za absolútny základ všekých teórií, učení, štúdií, statí, publikácií a kníh na tému úspechu.

Autor: Napoleon Hill

kniha v slovenskom jazyku.

Vydavateľstvo : Eastone Books

280 strán, brožovaná väzba,  145 x 207 cm 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mysli a zbohatni Napoleon Hill
 
 
Kniha Mysli a zbohatni je jednou z najpredávanejších kníh všetkých dôb a je považovaná za absolútny základ všekých teórií, učení, štúdií, statí, publikácií a kníh na tému úspechu.
 
Vznikala vyše dvadsať rokov, počas ktorých sa jej autor zhováral, pozoroval a analyzoval správanie a premýšľanie najbohatších a najúspešnejších mužov tej doby, medzi ktorými boli vynálezcovia Thomas Edison a Alexander Graham Bell, zakladatelia spoločností George Eastman (Kodak), Henry Ford (Ford Motor Company), americkí prezidenti Theodore Roosevelt a William H. Taft, industrialisti a filantropi Andrew Carnegie a John D. Rockefeller, Sr., majiteľ oceliarní Charles M. Schwab, zakladateľ siete obchodných domov F. W. Woolworth a mnohí ďalší.
 
Napoleon Hill neskôr pôsobil ako poradca amerických prezidentov Woodrowa Wilsona a Franklina D. Roosevelta.

Napriek tomu, že kniha Mysli a zbohatni bola prvý raz publikovaná v roku
1937, návod, ako sa „preprogramovať“ na úspech a zarobiť toľko peňazí, koľko si želáte, zhrnutý do trinástich krokov, je aktuálny aj v 21. storočí. 
 
 
 
 
TAGY: rozvoj, osobný rozvoj, osobnostný rozvoj, vzdelávanie, šetrenie, čas, timemanagement, team, leader, vedenie, efektivita, produktivita, manager, biznis, vzdelávanie, učenie, upratovanie, telo, zdravie, fit, chudnutie, premena, dokončovanie, prokrastinácia, plánovanie, systém, zvyky, návyky, sústredenie, pozornosť, fokus, rituál, rozptylovanie, priority, dokončovanie

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy - potrava pre dušu
Hmotnosť: 0.35 kg