Moja veľká kniha snov,vízií a cieľov

Kód: 9788097208578
Neohodnotené
€24,70 –11 % €22 / ks
Skladom

Moja veľká kniha snov,vízií a cieľov

MY BIG VISION BOOK

Vďaka knihe MY BIG VISION BOOK sa naučíte, ako si klásť správne otázky, aby ste identifikovali svoje skutočné vlastné sny a ciele. Prevedie vás praktickými cvičeniami, ktoré vás posunú vpred k splneniu vašich snov. Ukáže vám konkrétne postupy, aby ste svoje sny a ciele mali nielen v hlave, ale ich aj zrealizovali. Táto praktická motivačná kniha by mala byť súčasťou každej knižnice a pracovným nástrojom ľudí, ktorí túžia po reálnom dosahovaní svojich vysnívaných cieľov.

 96 strán, pevná väzba, slovenský jazyk, 300 x 300 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete žiť život, po akom túžite? Možno sa niekedy cítite, akoby vám život unikal pomedzi prsty a neviete, čo s tým urobiť. Vidíte, že sa váš život uberá smerom, ktorým nechcete ísť. Necítite súlad medzi tým, čo by ste v živote chceli a tým, aký život žijete. Urobte niečo pre seba a začnite vedome vytvárať svoj vlastný život! moja-velka-kniha-snov-vizii-a-cielov 3

Zamyslite sa nad tým, čo v živote skutočne chcete. Aký život túžite žiť. Aké sny, vízie a ciele máte. Čo by ste chceli mať, čo zažívať a ako sa cítiť. Áno, našimi cieľmi nemusia byť len hmotné veci. Dôležité je mať vo svojom živote rovnováhu vo všetkých oblastiach.

Vďaka knihe MY BIG VISION BOOK sa naučíte, ako si klásť správne otázky, aby ste identifikovali svoje skutočné vlastné sny a ciele. Prevedie vás praktickými cvičeniami, ktoré vás posunú vpred k splneniu vašich snov. Ukáže vám konkrétne postupy, aby ste svoje sny a ciele mali nielen v hlave, ale ich aj zrealizovali. Táto praktická motivačná kniha by mala byť súčasťou každej knižnice a pracovným nástrojom ľudí, ktorí túžia po reálnom dosahovaní svojich vysnívaných cieľov.vision-book-kniha-snov-vizii-cielov 1

Kniha vám vysvetlí "ako", "prečo" a "kvôli čomu" si máme ciele plánovať. Poskytne vám aj dostatočný priestor na svojich snoch a cieľoch kreatívne pracovať. 

Môžete si do nej nalepovať obrázky, kresliť, písať výstižné slová a myšlienky. Všetko to, čo vaše sny pre vás znamenajú a čo vo vás evokujú. Preto ak vo svojom živote stagnujete alebo nenapredujete tak, ako by ste chceli, táto kniha je pre vás tá pravá. Pomôže vám vedome si vytvárať svoj vlastný život. Kniha je vhodná pre ľudí, ktorí hľadajú spôsoby, ako nájsť motiváciu a ako napredovať. Tiež je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú radi osobný rozvoj a chcú od života viac.

„Iba ak vieme, kam smerujeme, dostaneme sa tam, kam chceme.“

Kniha je napísaná zrozumiteľne a s ľahkosťou, aby sa dobre čítala. Prívetivá grafika v knihe umocňuje vizuálny zážitok, ktorý vzbudzuje chuť znovu a znovu knihu otvoriť a pracovať s ňou. Motivačné citáty, ktorými je kniha obohatená, vás pri jej listovaní potešia a inšpirujú.
Vision-Book-5
Čo vďaka knihe získate:

  • Návod na to, ako si svoje sny a ciele vytvoriť.
  • Pochopíte, ako si svoje sny a ciele stanoviť, aké otázky si pri ich vytváraní klásť.
  • Ujasníte si, či vaše sny a ciele sú skutočne vaše a nielen prevzaté z vášho okolia.
  • Uvedomíte si, kto ste a čo chcete vo svojom živote dosiahnuť.
  • Ujasníte si svoje životné hodnoty a priority.
  • Prekonáte svoje strachy a obavy z vytvárania svojich cieľov.
  • Získate chuť si svoje sny a ciele zadefinovať a vytvoriť.
  • Zistíte, že nielen hmotné veci môžu byť snami a cieľmi.
  • Získate chuť sa pustiť do zrealizovania svojich snov.

Kniha je vhodná aj ako pekný darček pre ľudí, ktorým chcete urobiť radosť a zároveň im pomôcť napredovať v živote.

Vision-Book-8

vision book rau