Mních, ktorý predal svoje Ferrari

Kód: 9788081091896
Neohodnotené
€8,99 –10 %
Mních ktory predal svoje ferrari Sharma
€8,99 –10 % €8,10 / ks
Skladom

Mních, ktorý predal svoje Ferrari


Medzinárodný bestseller zrozumiteľne a s ľahkosťou odpovedá na najvážnejšie otázky života a tiež ponúka praktické rady, ktoré pomáhajú získať prosperitu, vitálnosť, šťastie a vnútorný pokoj.


Dodnes bola vydaná v 46 jazykoch vo vyše 40 krajinách

Autor:  Robin Sharma

kniha v slovenskom jazyku.

Vydavateľstvo : Eastone Books

176 strán, brožovaná väzba, 145 x 207 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

 Mních ktory predal svoje ferrari Sharma
 
 
Mních, ktorý predal svoje Ferrari, je kniha, ktorá sa stala fenoménom.
 
Vyšla pred desiatimi rokmi a odvtedy zmenila miliónom ľudí život.
 
Rozpráva príbeh o Julianovi Mantlovi, špičkovom právnikovi, ktorého ohromný materiálny úspech zakrýval prázdnotu v jeho vnútri.
 
Kniha vyšla pôvodne v nízkom náklade, no zakrátko sa z nej stala senzácia. Od tých čias sa jej jednoduché, no mocné posolstvo nádeje, inšpirácie a pravého úspechu rozšírilo po celom svete.

Dodnes bola vydaná v 46 jazykoch vo vyše 40 krajinách. Tento medzinárodný bestseller zrozumiteľne a s ľahkosťou odpovedá na najvážnejšie otázky života a tiež ponúka praktické rady, ktoré pomáhajú získať prosperitu, vitálnosť, šťastie a vnútorný pokoj. 
 
 
Tagy: čas, team, vzdelávanie, učenie, osobnostný rozvoj, osobný rozvoj, deti, teeneger, tineger, príbeh, výchova , motivačná literatúra, Boh, viera, nádej, motlitba, vesmír, pravda, intuícia, firma, bohatstvo, vyhoretie, energia, zmysel života, pokoj, duša, šéf, firma, úspech, luxus, posolstvo

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy - potrava pre dušu
Hmotnosť: 0.24 kg