Mít vše hotovo

Kód: 9788075550002
Neohodnotené
€18,75 –7 %
Mít vše hotovo Melvil
€18,75 –7 % €17,50 / ks
Skladom

Mít vše hotovo

David Allen vás nenaučí zorganizovat si pracovní úkoly proto, abyste mohli pracovat více. Právě naopak! Zavedením metodologie GTD do vašeho pracovního života zefektivníte práci, získáte volný čas, zbavíte se stresu a zklidníte svoji mysl.

Vedlejším účinkem je i zlepšení kvality spánku a vnitřní spokojenosti

Autor: David Allen

kniha v českom jazyku.

Vydavateľstvo : Jan Melvil Publishing

400 strán, mäkká brožovaná väzba, 134 x 204 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Mít vše hotovo Melvil
 
David Allen vás nenaučí zorganizovat si pracovní úkoly proto, abyste mohli pracovat více. Právě naopak! Zavedením metodologie GTD do vašeho pracovního života zefektivníte práci, získáte volný čas, zbavíte se stresu a zklidníte svoji mysl. Vedlejším účinkem je i zlepšení kvality spánku a vnitřní spokojenosti.

Tato kniha je naprosto jiná, než všechny ostatní knihy o produktivitě. Poprvé vyšla před patnácti lety a za tu dobu se stala fenoménem. O její kvalitě svědčí tři miliony prodaných výtisků ve více než 30 jazycích. Statisíce lidí si díky metodě GTD dokáží naplánovat svůj pracovní i osobní čas a mohou se plnohodnotně věnovat práci, rodině i koníčkům. Tisíce účastníků kurzů a workshopů dále prohloubilo svoji znalost metody natolik, že ji mohli zavést do firem, kde pracují a tyto se tak staly lépe organizovanými a zaměstnanci spokojenějšími.

Toto nové vydání pak zúročuje autorovy 15leté zkušenosti: je rozšířené o 150 stran a kompletně  prěpracované.

Podle časopisu TIME je ze všech knih o osobním rozvoji právě Mít vše hotovo jednoznačně nejlepší knihou desetiletí.

 

 TAGY : Zdravie, štýl života, osobný rozvoj, osobnostný rozvoj, timemanagement, nápady, organizovanie, realizácia, riadenie, efektivita, produktivita, leader, čas, vedenie, firma, biznis, podnikanie, partner

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy - potrava pre dušu
Hmotnosť: 0.46 kg