Energia a vitalita, zdravá fľaša

Kód: DAR1
Neohodnotené
€116,80 / ks
Skladom

Zdravý energetický nápoj, Vitamín C a Informovaná sklenená fľaša I9

TIP : vhodný darček pre biznis partnerov, pre zaneprázdnených, pre študentov, pre športovcov a aj pre tých skôr narodených, ktorí potrebujú viac zdravej energie.

VEGAN

Darčekový kôš alebo balenie podľa Vášho vkusu si vyberte v časti e-shopu "darčekové balenie". Vyrobíme aj vlastné adresné venovanie, veršovačku, aj v zalaminovanej forme, veľkosť A4,A5,A6,A7. Stačí uviesť do poznámky v nákupnom košíku farbu a upresnenie, čo si predstavujete a mohol by darček obsahovať. Budeme Vás kontaktovať a dohodneme podrobnosti. Pred konečným vyhotovením pošleme najprv návrh e-mailom na odsúhlasenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

sugarfree-1-557x1024 winson energyViac o zdravom energetickom nápoji tu

kus 59,90 €
 
Zvyšuje vašu fyzickú aktivitu
Aminokyseliny obsiahnuté v nápoji dodávajú energiu najmä svalovým bunkám a v spolupráci s kofeínom sa ich efekt znásobuje, vďaka čomu bude badať zlepšenie aj na vašej fyzickej kondícii.
 
Podporuje detoxikáciu tela a spaľovanie tukov
Kombinácia zeleného čaju, kyseliny jablčnej a zelených kávových zŕn významne napomáha vášmu tráviacemu systému. Stimuluje antioxidačné a antibakteriálne aktivity, urýchľuje metabolizmus a napomáha tak pri spaľovaní tukov a detoxikácii organizmu.
 
Zlepšuje kondíciu mozgu
S fyzickou aktivitou sa zvýši aj vaša mentálna výkonnosť. Prítomnosť guarany v nápoji nielenže znižuje únavu, ale napomáha zlepšovať pamäť a schopnosť učiť sa. Zvyšuje bdelosť, koncentráciu a aktívnu pozornosť (focus).
 
Má omladzujúce účinky
Tým, že sa zbavíte stresu, únavy a vyčerpania, vitalita vášho tela sa prejaví aj na vašej fyzickej kráse a schopnosti robiť bežné činnosti oveľa efektívnejšie.
 
Podporuje životnú rovnováhu
Účinky kórejského ženšena navodzujú rovnováhu všetkých životných funkcií vášho tela, výsledkom čoho je harmónia medzi mentálnym a fyzickým zdravým, vaša pohoda a vyrovnanosť.
 

vitamín C 1000 g

Viac o vitamíne C tu  

kus 11,90 €

Vhodný pre všetkých, ktorí chcú podporiť normálnu funkciu svojho imunitného systému. Tým, ktorí podávajú intenzívny fyzický výkon alebo veľa pracujú, pociťujú únavu a vyčerpanie, vhodný pri zvýšenej psychickej činnosti a koncentrácii. Vysoká dávka vitamínu C znižuje mieru únavy a vyčerpania pred a po fyzickej a psychickej námahe, prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Bolo dokázané, že vitamín C prispieva:
- k správnej činnosti imunitného systému,
- zníženiu miery únavy a vyčerpania,
- k správnej funkcii a priepustnosti krvných ciev,
- normálnej funkcii nervovej sústavy,
- k zdravému rastu kostí, tvorby kolagénu, chrupaviek a zdravých ďasien,
- normálnej psychickej činnosti,
- k ochrane buniek pred oxidačným stresom,
- zvyšuje vstrebávanie železa.

Prečo náš SUPER VITAMIN C 1000 ?
V prípade, že nechcete veľmi experimentovať, osvedčeným spôsobom, ako podporiť normálnu funkciu imunitného systému, je vitamín C. Ak počas dňa vykonávate intenzívny fyzický alebo psychický výkon, určite pociťujete únavu a celkovú vyčerpanosť. Skúste sa „predávkovať“ Céčkom a uvidíte, že pocity únavy a vyčerpania sa výrazne znížia. Pretože vitamín C chráni náš organizmus pre oxidačným stresom.

SUPER VITAMIN C 1000 od Avity obsahuje až 1000 mg vitamínu C, okrem toho aj Vápnik, Horčík a Zinok, čím prispieva k budovaniu imunity a pomáha dopĺňať vášmu telu dôležité látky pri rôznych ochoreniach, prevencii voči nim i pre regeneráciu popri aktívnom živote.

 

shop velky obrazok vsetky flase Viac  o zdravej fľaši tu :

kus 45,- €

 • NAPOMÁHA ZVÝŠIŤ KVALITU ŽIVOTA
  V srdci každej i9 fľaše je naprogramovaný štítok, ktorý nám umožňuje vložiť do vody pozitívnu informáciu a tým revitalizovať vodu. Obnovuje prirodzenú rovnováhu a oživuje vodu bez použitia chemikálií.
 • POSILUJE ZNÍŽENIE ÚROVNE GENOTOXICITY
  Výsledky testov Allium na rastlinách ukazujú zníženie úrovne genotoxicity vody v i9 informovanej fľaši. Test Allium sa považuje za štandard pri monitorovaní životného prostredia a používa sa ako bio-indikátor na hodnotenie znečistenia životného prostredia.
 • PRISPIEVA K LEPŠEJ HYDRATÁCIÍ  
 • Tajomstvo života spočíva v správnej bunkovej výžive a schopnosti buniek likvidovať odpad a toxíny. Voda je kľúčovou súčasťou buniek, tkaniva, telesných tekutín a celého detoxikačného procesu. Molekuly vody z i9 fľaše majú väčšiu biofotónovú energiu.
 • PODPORUJE ŽIVOT
  Voda ovplyvnená informáciou podporuje rast rastlín. Rastliny dlhšie vydržia čerstvé, tak ako potravina s vysokým obsahom vody, ktorá je vystavená samotnému prenosu pozitívnych informácií v i9 fľaši.
 • JE OHĽADUPLNÁ K PRÍRODE
  i9 fľaša je vyrobená z vysoko kvalitného skla, pričom jej denným používaním šetríte generované množstvo plastov. i9 je súčasťou komunity Friends of Glass, ktorá podporuje sklo z troch hlavných dôvodov: zdravie, chuť a udržateľnosť životného prostredia.

 

Aký je účinok i9 na vodu?

 • Zvyšuje energetickú vibráciu vody
 • Ovplyvňuje jemno-hmotnú úroveň vody a vracia ju do svojho prirodzeného stavu
 • Obnovuje prirodzenú rovnováhu a vitalitu vody
 • Zvyšuje obsah fotónových emisií vo vode
 • Vplyv účinku farebnej terapie
 • Vplyvom harmonizácie sa stáva jemnejšou a lahodnejšou na pitie
 • Vyrobené z vysoko kvalitného skla, ktoré je recyklovateľné, čím je ohľaduplná k prírode
 • Prakticky chránená proti rozbitiu, vďaka strategickému umiestneniu silikónových obručí
 • Moderný dizajn
 • Funkčnosť a vplyv informačného štítku
 • Vo farbách všetkých čakier
 • Možnosť použitia na celý rad nápojov (čaje, smoothie, džúsy...)
 • Doživotná záruka na informačný kód
 • Vplyv i9 informovaného kódu sa nestratí ani po dlhom čase. Aj z toho dôvodu je poskytnutá doživotná záruka na informačný kód.
 • Proces informovania vody po naliatí do fľaše prebieha okamžite, kým rozsiahle testy ukazujú mierne narastajúce zvýšenie v priebehu ďalších 3 hodín.
 • Ak nalejete vodu z i9 fľaše do normálneho pohára alebo fľaše, bude si udržiavať svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru. Avšak preliatie vody do plastovej alebo hliníkovej fľaše môže spôsobiť, že informovaná voda rýchlejšie stratí svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové tipy
Záruka: 2 roky