Cesta

Kód: 9788081092176
Neohodnotené
€8,99 –9 %
Cesta Brandon Bays
€8,99 –9 % €8,20 / ks
Skladom

Cesta

Praktický návod na uzdravenie a oslobodenie sa

kniha v slovenskom jazyku.

Vydavateľstvo : Eastone Books

Autor : Brandon Bays

200 strán, pevná väzba s prebalom, 145 x 207 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

 Cesta Brandon Bays
 
 
Keď Brandon Bays našli veľký nádor, vydala sa na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa odložiť operáciu a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Do siedmich týždňov jej nádor zmizol.

Brandon využila svoje vedomosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa ešte ďalej – hlboko do vlastnej duše, k svojej podstate, kde sa skrýva nekonečná múdrosť a schopnosť tela liečiť. Na základe vlastných skúseností potom zostavila návod na zistenie príčin psychických či fyzických problémov a postup ich následného prirodzeného liečenia.

Vo svetovom bestselleri Cesta odhaľuje Brandon celý tento príbeh, vďaka čomu čitateľ lepšie porozumie podstate jej terapie. Súčasťou knihy sú aj pracovné listy k praktizovaniu jednotlivých procesov Cesty, ktoré pomáhajú ľuďom na celom svete pri liečení rôznych druhov problémov.
 
 
TAGY: rozvoj, osobný rozvoj, osobnostný rozvoj, vzdelávanie, šetrenie, čas,  vzdelávanie, učenie, upratovanie, bohaty, peniaze, praca, zdravie, liecenie, pomoc, návod, manuál zdrava strava, vyliecenie, liek, vyzdravieť, choroba, psychika, uzdravenie, ozdravenie, unava, vycerpanie, vyhoretie

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy - potrava pre dušu
Hmotnosť: 0.26 kg