Bezlepková raňajková granola (müsli)

Kód: PWLGRANOLA400
Neohodnotené
Značka: Powelogy
€7,90 / ks
Skladom

eat smart feel great zdrvie a energiaBezlepková raňajková granola (müsli) 400 g

Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami.

Vo výberovej kvalite bez cukru, palmového oleja či umelých konzervantov.

no additives označenie bez lepkove no gluten Balenie : 400 g   

Detailné informácie

Podrobný popis

Granola 400 g bezlepkové raňajky 400 g 1Vlastnosti, vďaka ktorým sa na granolu môžete spoľahnúť:

 • Bezlepkové ingrediencie výberovej kvality.
 • 100 % bez palmového oleja, emulzifikátorov a umelých konzervantov.
 • 100 % prírodné suroviny, sladené medom.
 • Optimálne zloženie a vysoký obsah vlákniny pre postupné uvoľnovanie energie.
 • Laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

Powerlogy Granolu sme vyvinuli a testovali v úzkej spolupráci s autorkou portálu Terapia Jedlom a odborníčkou na tovaroznalectvo a nutričné zloženie produktov Silviou Horeckou.

Produkt tak spĺňa náročné kritériá kvality pre šetrné spracovanie surovín a jemné praženie pri nízkych teplotách. Naším cieľom je nielen sila čistej chuti, ale rovnako optimálny vplyv na organizmus a vysoká výživová hodnota. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto je pre nás vývoj a kvalita každého jedného produktu dôležitou investíciou. A nie iba nevyhnutným nákladom.

 

 

 

Granola 400 g bezlepkové raňajky 400 g 3

Ako vznikol nápad vytvoriť bezlepkovú  granolu

Na trhu nám chýbal raňajkový produkt, ktorý by spĺňal všetky náročné atribúty kvality: Obsahoval by čisté prírodné suroviny, bol by bez stopy lepku aj mlieka a zabezpečil optimálne a vyvážené zloženie makroživín.

Trápilo nás množstvo ľudí, ktorí chcú zdravo žiť, ale v mnozštve konvenčných cerálnych produktov vyberajú presladené alebo zložením priemerné produkty. Na trhu je množstvo konvenčných presladených cereálnych produktov a zároveň veľký nedostatok naozaj garantovaných bezlepkových a bezmliečnych potravín, na ktoré sa dá spoľahnúť. A ktoré chutia, bez kompromisov.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva

 

Využitie chutnej bezlepkovej Powerlogy Granoly

V Powerlogy sa snažíme vytvárať nutrične optimálne produkty skvelej chuti, ktoré je ľahké zakomponovať do dlhodobého zlepšovania životosprávy jednotlivca či celej rodiny.

Hlavným cieľom Powerlogy Granoly je pomôcť vám zlepšiť raňajky vo vašich rodinách a ponúknuť deťom zdravú alternatívu k rôznym komerčným vločkám, guličkám a iným cereáliám. Aj preto sme vďační za pomoc pri vývoji produktu Silvii Horeckej, s ktorou sme takmer rok testovali zloženie a chuť, aby sme si boli istí, že nová Powerlogy Granola pre vás bude silným zážitkom. A to nie len chuťovým, ale hlavne zdravo energetickým.

Granola 400 g bezlepkové raňajky 400 g 4

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Granolu

 • Ako bezlepkovú a bezmliečnu možnosť pravidelných a výživných raňajok.
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom
 • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek.
 • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti
 

Odpovede na časté otázky :

V čom je Power Granola iná ako klasické müsli a iné vločky?

Hlavným rozdielom je kvalitný bezlepkový mix ryžových, pohánkových a quinoa vločiek s vyšším obsahom proteínu a vlákniny. Vďaka tomuto základu obsahuje granola menej rýchlych cukrov a uvoňovanie energie je naozaj postupné.
Ďalším dôležitým faktorom je 100% čistota prírodného zloženia, kde používame na jemné doladenie trocha medu. Môžete si však byť istí, že produkt neobsahuje dochucovadlá, konzervanty a hlavne palmový a iný lacnejší olej, ktorý sa väčšinou používa pri týchto produktoch.
Finálnym faktorom našej konkurenčnej výhody je originálna a čistá chuť, ktorú vieme dosiahnuť na základe detailného testovania a znalosti zakladateľa a špecialistu na funkčné potraviny Dušana Plichtu s konzultačným tímom. Keď má byť totiž zmena v prístupe k raňajkám udržateľná a zdravá, tak to musí aj chutiť.

Prečo je vaša cena Power Granola o toľko vyššia ako priemer v müsli ?
 

Prvou odpoveďou je náš prístup, kedy my nechceme byť priemer. V konvenčnom a masovom prístupe vidíme viacero nedostatkov, a tak chceme tvoriť a prinášať na trh nadpriemerné produkty, ktoré spĺňajú v prvom rade naše náročné kritéria kvality. Všetky produkty konzumujeme skoro denne aj sami aj s našími rodinami.

Ďalším faktorom je cena výberových a kvalitných ingrediencií, kde preferujeme Bio alebo aj pasívne bio a vieme ako sa plodiny pestujú a máme garantovanú kvalitu. A kvalita aj niečo stojí, hlavne ak ide o unikátne potraviny ako mandle, quinou či lyofilizované jahody.

Je vaša granola vhodná aj pre vegánov či ľudí s intoleranciou na lepok, laktózu, alebo kazeín?
 

Pokiaľ sa ako vegán vyhýbate aj konzumácii medu, tak granola vhodná nie je. V opačnom prípade ju môžu konzumovať úplne všetci, to je práve benefit, ktorý vám vieme na 100% garantovať. Bez kompromisov a s jasným cieľom ponúknuť istotu a spoľahlivosť práve pre ľudí so špecifickými obmedzeniami alebo pre všetkých, ktorí riešia svoju životosprávu na pokročilejšej úrovni.

Obal Power Granola nevyzerá úplne papierovo, ako je to s jeho recyklovateľnosťou?
 

V rámci obalov sa snažíme nájsť adekvátny win win pre všetky strany. Máme preto moderný, 100% nezávadný a recyklovateľný obal. Áno nie sme “Biodegradable”, ale je to hlavne preto, že tieto obaly sú v šúčasnosti ešte veľmi drahé a značne by predražili finálny výrobok a spotrebitelia v strednej Európe ešte nie sú ochotní extra investovať aj do najnovších materiálov.

Zároveň z našich štúdií a konzultácií s profesionálmi v obalových materiáloch ešte stále nebolo potvrdené, že obaly z kukurice, naozaj šetria životné prostredie.

Ako skladovať granolu, aby vydržala dlho chrumkavá a čerstvá?
 

Granola je v obale, ktorý vám udrží čerstvosť pri izbovej alebo komorovej teplote. Dôležité je len granolu zatvárať a nevystavovať priamo vzduchu aby zvetrávala.

Pomôže mi vaša granola schudnúť?
 

Bohužiaľ asi vás sklameme, ale žiaden samotný produkt alebo nejaký Power zázrak vám len tak schudnúť nepomôže. Čo Vám však pomôže je zmena prístupu a postupné komplexné zlepšovanie životosprávy, kde vám môžu výborne poslúžiť aj naše produkty.  Je to najmä preto, že základom dobrej stravy je kvalita, menej cukru a viac dobrých tukov. A to je to, na čo sa špecializujeme my.

Takto keď zameníte klasické vločky s mliekom za plnotučný jogurt s granolou a mandľovým maslom so škoricou, tak vplyv jedla na váš metabolizmus bude značne rozdielny. Samozrejme v pozitívnom slova zmysle.

S čím odporúčate Granolu najlepšie konzumovať? Môžeme aj klasicky s mliekom či jogurtom?
 

Samozrejme ak nemáte intoleranciu alebo problémy s inzulínovou citlivosťou, priberaním a podobne, tak môžete Granolu konzumovať aj s obyčajným mliekom.  Ideálne však odporúčame kombináciu s plnotučným bielym ovčím, kozím alebo kokosovým jogurtom. Následne môže byť aj klasický biely, grécky či kyslá smotana.

Dôležité je , aby ste vaše jedlo nepresladzovali a opreli sa o postupné uvoľňovanie energie z vyváženej kombinácie polysacharidov, ľahko stráviteľného proteínu a dobrých tukov.

Zloženie a charakteristika chuti  

 • Popis výrobku:Jemne pražené granola müsli s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a jahodami.
 • Dodatočné info:Prírodné zloženie, bez lepku, mlieka a umelých konzervantov.
 • Hmotnosť:400 g
 • Zloženie:BIO ryžové, pohánkové a quinoa vločky 60 %, chrumkavé mandle, med, strúhaný kokos, kokosový olej, kokosové lupienky, lyofilizované jahody.
 • Alergény:A (orechy)
 • Vyrobené v Českej republike 

Granola 400 g bezlepkové raňajky 400 g 5

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživa - Vitamíny - Nápoje
Hmotnosť: 0.4 kg

Powerlogy prináša na trh funkčné potraviny čistej chuti, ktoré dodávajú veľmi kvalitnú, a spoľahlivú energiu pre telo a mozog. 

Všetky produkty sú bez rafinovaného cukru, umelých farbív a konzervantov.

Produkty neobsahujú ani lepok, laktózu, či sóju a tak sú vhodné i pre rôzne špecifické skupiny,

ako  sú low-carb, paleo, vegetariáni, či dokonca vegáni a vyznávači ketogenickej stravy.

 

Prístup a filozofia podnikania

 

Kvalitné jedlo mení myslenie

 

Článok s týmto nadpisom vyšiel ako hlavná téma časopisu Profit 27. Novembra 2013 a spustil lavínu pozitívnej odozvy a uvedomenia čitateľov. Aj keď už prešlo niekoľko rokov, táto myšlienka vo mne stále rezonuje a stála aj za rozhodnutím založiť koncept potravín bez kompromisov, a teda v prvotriednej kvalite a chuti – Powerlogy.

Naozaj verím, že práve nový prístup k vedomej spotrebe a výberu nášho jedla, je tým najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality a nášho životného prostredia.

Osobne vám vopred ďakujem za vašu investíciu do produktov Powerlogy.

A uisťujem vás, že ste tým prispeli k postupnej zmene prístupu ľudí k vnímaniu kvality a výživovej hodnoty čistých a nespracovaných potravín.

Aj vďaka vám môžeme ďalej rozširovať naše portfólio a realizovať edukatívne aktivity pre poznanie vedy o varení, produktov a základných pilierov zlepšovania životosprávy. Aj vďaka vám sa nám podarilo osloviť už takmer milión rodín, ktoré sa chcú vzdelávať a poznať energiu svojho jedla.

Či už si niekto vyberie z funkčnú líniu produktov ako kolagén, výberová káva, ghee maslo a MCT olej alebo preferujete skôr našu gurmánsku líniu Great Taste produktov nugát, pistáciový krém či olivový olej.

Najdôležitejšia je pre mňa vaša dôvera v kvalitu výroby a zloženia.

Priznám sa vám však možno trochu egoisticky, že Powerlogy produkty si vytváram v prvom rade pre seba a svoju rodinu. Jedlo je pre mňa totiž každodenným zážitkom spojenia čistej prírodnej chuti a funkčnej energie. Život je predsalen krátky na to, aby som robil kompromisy, keď to nie je nutné.

A tak som si z mojich poznatkov a konzultácií s odborníkmi definoval vlastné štandardy, podľa ktorých vyberám a tvorím potraviny bez kompromisov v chuti a zložení.

Teším sa, že som sa už s mnohými z vás stretol osobne prostredníctvom prednášok, seminárov, campov či len náhody. Vidím však, že sa formuje silná komunita POWER ľudí, ktorí na sebe pracujú a postupne zlepšujú svoje návyky.

Inšpirujte sa mojím overeným a fungujúcim pohľadom na optimálne zloženie nášho taniera a prispôsobte si ho podľa vašich individuálnych potrieb.

Sila nech je s vami, priatelia, a nech vám kvalitné jedlo pomáha k vedomému mysleniu! 

Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy