3D Energetický štítok - HARMONY SPACE

Kód: KOD 023
Značka: Vili Poznik
€79,90 / ks
Skladom

3D Energetický štítok - Harmony SPACE

Harmonizuje geopatogénne zóny.

3D Harmony SPACE je určený na vyčistenie domu alebo kancelárie pred škodlivými vibráciami a posilňovaním vlastnej osobnej energie

Znižuje negatívne účinky znečistenia elektrosmogom spôsobené rôznymi elektronickými prístrojmi, Wi-Fi sieťami a mobilnými zariadeniami.
Zlepšuje energetické parametre energo-informačného poľa a zvyšuje obsah záporných iónov v priestore

Materiál: silikón, priehľadný

Priemer: 750mm

Počet kusov v balení: 1 ks

Detailné informácie

Podrobný popis


Odporúčané použitie:

domáce a kancelárske priestory

obnovujú prirodzené vlastnosti a vibráciu vo vode a vzduchu. poznik-3d-harmonia priestoru

Slúžia ako nosič informácií a kódov, ktoré transformujú chemické a fyzikálne vlastnosti vody a vzduchu v ich okolí a tak ovplyvňujú blaho a pohodu ľudí, zvierat a rastlín. Naše nálady sú vylepšené, sme menej unavení a znižujú sa negatívne účinky elektrického znečistenia rôznymi zariadeniami.

Funguje bez prerušenia a nevyžaduje dodatočné dobíjanie ani inú energiu. Štítky by mali byť umiestnené na okná obytných miestností, kancelárií, pracovísk a kdekoľvek chceme ovplyvňovať aktívne procesy.

Na zlepšenie nálady, duševný rovnováhu, svalovú relaxáciu, celkovú pohodu a pokoj. 
Znižuje tiež negatívne účinky elektromagnetického znečistenia spôsobeného rôznymi elektronickými prístrojmi.


 

Štítok musí byť nalepený na vnútornú stranu okna

  • Vyčistite požadované miesto, najlepšie odmastiť liehom a nechajte ho úplne vyschnúť.
  • Opatrne odlepte štítok; najlepšie pomocou pinzety.
  • Štítok naneste na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY bol v dolnej časti štítku.       
  • Štítok čistite iba vodou.
        

 

Výrobca Vili Poznikdarcekynamieru.sk Vili Poznik

Už v osemdesiatych rokoch v starej Juhoslávii, urobili ochranu na telefón, za ktorú získali ocenenia. Vili zistil, že frekvencia, ktorú spôsobujú mobilné telefóny, je škodlivá pre telo pokiaľ sa používa príliš dlho. Dokonca nezávislí vedci potvrdili, že žiarenie mobilného telefónu môže spôsobiť rakovinu, dokonca rakovinu mozgu po 15.rokoch nepretržitého používania.

Je to jedinečná ochrana, pretože je založená na základnom objave resp. na správaní vody, ktorá nás zahŕňa. Vieme, že naše telá obsahujú najmenej 70% vody a že voda príjma a prenáša informácie s veľkou ľahkosťou, čo potvrdili i vedci.

Ochrana telefónu funguje tak, aby zlepšovala biologické pole človeka. Keď osoba skončí hovor, informácie obsiahnuté v 3D štítku umožňujú rýchle navrátenie vody do normálneho stavu. Osoba sa okamžite dostáva do rovnováhy. V krátkej dobe sú negatívne odchýlky spôsobené používaním mobilných telefónov tiež eliminované.

Vili vo svojej práci a výskume pracuje v oblasti fyzikálnej medicíny a informatiky, ktorá má základ v kvantovej fyzike. Každý, vrátane nás vedcov, vidí, že táto vedecká oblasť má v blízkej budúcnosti nesmierny prísľub.