3D Energetický štítok - CHLADNIČKA

Kód: KOD 028
Značka: Vili Poznik
€79,90 / ks
Skladom

3D Energetický štítok - CHLADNIČKA

Oživuje vodu v jedlách a nápojoch s pozitívnymi informáciami a zároveň vyčistí nežiadúcu pamäť vo vode.
Znižuje a minimalizuje pachy obnovením prirodzených atribútov a vibrácií vody a vzduchu v chladničke,
Predlžuje životnosť potravín a spomaľuje rozkladné procesy.
Chráni a zlepšuje vitalitu jedla tzv. Informačno energetický potenciál potravín (IEP)

 

Materiál: silikón, priehľadný

Priemer: 750mm

Počet kusov v balení: 1 ks

Detailné informácie

Podrobný popis


Na ceste k nám je jedlo vystavené účinkom, ktoré menia jeho energiu. poznik-3d-refrigerator-energy-sticker elektrosmog ochrana chladnička

Už nie je dostatočne energeticky vyživujúce. S rôznymi prístupmi k informovaniu o jedle dosiahneme, že negatívne dopady, ktorým boli vystavené potraviny alebo nápoje, sú "vymazané" z ich pamäte a menia ich energetickú hodnotu.


Po nalepení 3D štítku na chladničku sa životná energia jedla zvyšuje.

Týmto spôsobom môžeme zabezpečiť zdravé jedlo plné životnej energie, pretože vitalizovaná voda v potravinách prináša energiu a znižuje škodlivé procesy v potravinách. Zároveň sa znižuje množstvo niektorých kolónií v chladničke vrátane čiernej plesne, ktorá je pre telo veľmi škodlivá

 

Štítok musí byť umiestnený na vonkajšej strane chladničky, na dverách alebo boku.

  • Vyčistite požadované miesto priloženým obrúskom a nechajte ho úplne vyschnúť.
  • Opatrne odlepte štítok; najlepšie pomocou pinzety.
  • Štítok naneste na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY bol v dolnej časti štítku.       
  • Štítok čistite iba vodou.

 

 

Výrobca Vili Poznikdarcekynamieru.sk Vili Poznik

Už v osemdesiatych rokoch v starej Juhoslávii, urobili ochranu na telefón, za ktorú získali ocenenia. Vili zistil, že frekvencia, ktorú spôsobujú mobilné telefóny, je škodlivá pre telo pokiaľ sa používa príliš dlho. Dokonca nezávislí vedci potvrdili, že žiarenie mobilného telefónu môže spôsobiť rakovinu, dokonca rakovinu mozgu po 15.rokoch nepretržitého používania.

Je to jedinečná ochrana, pretože je založená na základnom objave resp. na správaní vody, ktorá nás zahŕňa. Vieme, že naše telá obsahujú najmenej 70% vody a že voda príjma a prenáša informácie s veľkou ľahkosťou, čo potvrdili i vedci.

Ochrana telefónu funguje tak, aby zlepšovala biologické pole človeka. Keď osoba skončí hovor, informácie obsiahnuté v 3D štítku umožňujú rýchle navrátenie vody do normálneho stavu. Osoba sa okamžite dostáva do rovnováhy. V krátkej dobe sú negatívne odchýlky spôsobené používaním mobilných telefónov tiež eliminované.

Vili vo svojej práci a výskume pracuje v oblasti fyzikálnej medicíny a informatiky, ktorá má základ v kvantovej fyzike. Každý, vrátane nás vedcov, vidí, že táto vedecká oblasť má v blízkej budúcnosti nesmierny prísľub.